Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin
Brenno 13.02.2021

W sobotę 13 lutego 2021 . w Brennie (województwo wielkopolskie) odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin, w którym do rywalizacji stanęło 156 zawodników z 9 klubów Karate Kyokushin.

Do rywalizacji stanęło 156 zawodników z 9 klubów Karate Kyokushin. Dolnobrzeski Klub reprezentowali: Mieszko Słodowy, Adela Pokora, Wiktoria Szaciło-Marecka, Iga Lepkowska, Maciej Nowacki oraz Kacper Krząstek. Drużynę z Wołowa reprezentowali: Sara Jasinowska, Maja Skruszeniec, Jakub Skruszeniec, Jakub Tyza, Julita Rutkiewicz, Nikola Bochenek, Antoni Czapluk, Kacper Szala, Aleksandra Makulus, Kornel Chyrowski, Martyna Kowalczyk, Stanisław Czabończyk, Amelia Chaffe oraz Zuzanna Surma.

Z wielkim zadowoleniem można stwierdzić, że systematyczne treningi przynoszą co raz lepsze efekty. Zawodnicy z naszego powiatu uplasowali się w pierwszych ósemkach każdej kategorii. Medale dla powiatu wołowskiego zdobyli:

- I miejsce Mieszko Słodowy - Brzeg Dolny - w Kategorii Kata Chłopców 12 – 13 lat
- II miejsce Adela Pokora - Brzeg Dolny - w Kategorii Kata Dziewcząt do lat 9
- II - miejsce Antoni Czapluk – Wołów - w Kategorii Kata Chłopców do lat 9 lat
- III miejsce Kornel Chyrowski – Wołów - w Kategorii Kata Chłopców do lat 9 lat
- III miejsce Wiktoria Marecka-Szaciło - Brzeg Dolny - w Kategorii Kata Dziewcząt 10 – 11 lat
- III miejsce Julita Rutkiewicz – Wołów - w Kategorii Kata Juniorek 16 – 17 lat

Gratulacje dla wszystkich zawodników za wspaniałe występy. Życzymy następnych medali. OSU!